Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO

MIEJSCE PRACY:   Piaseczno, ul. Nadarzyńska 51

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykonywanie prac przygotowawczych do lakierowania pojazdów

- prace pomocnicze - lakiernicze

- polerowanie i wykańczanie powierzchni lakierowanych

OCZEKUJEMY:

- znajomości procesu przygotowania pojazdu do lakierowania,

- dokładności i zaangażowania,

- dobrej organizacji pracy,

- umiejętności pracy w zespole,

- prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,

- pracę w przyjaznym zespole,

- nowoczesne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków,

- szkolenia, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV (wszystkie informacje dotyczące doświadczenia zdobytego na stanowisku na które się aplikuje) za pomocą formularza na stronie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji."

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.