Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

BLACHARZ-ZBROJARZ SAMOCHODOWY

MIEJSCE PRACY:   Piaseczno, ul. Nadarzyńska 51

OPIS STANOWISKA:

- demontaż i montaż podzespołów karoserii i wyposażenia pojazdu,

- naprawa oraz wymiana elementów karoserii,

- obsługa elementów ramy pomiarowej

OCZEKIWANIA:

- wiek do 48 lat,

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie min 6 letnie w pracy w zawodzie Blacharz samochodowy,

- znajomość branży blacharsko-lakierniczej,

- znajomość technologii napraw powypadkowych,

- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- chęć rozwijania umiejętności zawodowych,

- prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,

- pracę w przyjaznym zespole,

- niezbędne narzędzia pracy,

- szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV (wszystkie informacje dotyczące doświadczenia zdobytego na stanowisku na które się aplikuje) za pomocą formularza na stronie.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.